Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po pierwsze - bezrobotni mieszkańcy nie mają pieniędzy. Po drugie - nędzna organizacja. Jestem w stanie sobie wyobrazić bardziej przemyślaną organizację koncertów, ale nie z tą ekipą POpaprańca Żuka, który jedyne co mu wychodzi to wydawanie naszych pieniędzy (te unijne też są nasze i zasługują na mądre wydawanie). Po trzecie - dobór zespołów. Przepraszam bardzo, ale ile osób w Lublinie w ogóle słyszało o jakimś Geldofie? Ile osób zna choć jedną piosenkę tego grajka? Biohazard - ja słyszałem, ale nie słucham tej muzyki. Ziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert w niedziele wieczorem - automatycznie odcięcie od potencjalnych gości z innych miast. Koncert w sobotę byłby szansą na większa ilość gości którzy przyjechali by do miasta i zostawili tu swoje zł zwiedzając przy okazji miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi klapę za pieniądze z naszych podatków - "gwiazdy" dostały szmal, który wynegocjowały a Żuk znowu został gołodupcem - a przepraszam - my zostaliśmy, bo to za nasze podatki ta strata z koncertu. Ci co byli na koncercie zapłacą podwójnie ;) Ziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smoleńska sekta płatnych klakierów atakuje: "Żuk to Żuk tamto". A może tak rzut okiem na rządzony przez PiS Kraśnik, gdzie nie ma pieniędzy na pensje dla nauczycieli a wydaje się kasę podatnika na pielgrzymki do Częstochowy dla urzędników? Ja po stokroć wolę stadion niż fundować urzędasom pielgrzymki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smoleńska sekta płatnych klakierów atakuje: "Żuk to Żuk tamto". A może tak rzut okiem na rządzony przez PiS Kraśnik, gdzie nie ma pieniędzy na pensje dla nauczycieli a wydaje się kasę podatnika na pielgrzymki do Częstochowy dla urzędników? Ja po stokroć wolę stadion niż fundować urzędasom pielgrzymki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sondzie powinien być piaty akapit- Arena Lublin Żuk porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Lublin to elektorat PiS-u a ci tylko disco polo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to już by było. Bilety były kupowane przez samego organizatora i finansowane z dotacji celowych... miasta. Proszę sprawdzić na czyj wniosek MOSiR został zwolniony przez radnych z podatku od nieruchomości, a później nie dziwić się, że rozdano "za darmo" ponad 1600 biletów, a część z tych, którzy zapłacili, nie przyszli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biohazard dał świetny koncert !!!!!!! Dzięki Arena !! Następnym razem więcej promocji bo większość rockendrollowców nic nie wiedziała o tym wydarzeniu ! A tu próbka jak się bawiliśmy: https://www.youtube.com/watch?v=J8rrbvnvWac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszedłbym na Geldofa, ale tego Biohazardu to niechciałem słuchać więc zostałem w domu - to było idiotyczne zestawienie, jak ktoś przed Michałem Urbaniakiem wypuścił Dodę, nic dziwnego że ludzie to olali
No więc porównanie Dody do BIOHAZARD to nadużycie. Zupełnie inne światy muzyczne. Jeśli interesujesz się punk rockiem, hardcore, rapem lub metalem, a nie znasz BIOHAZARD to żal mi Ciebie. No chyba, że słuchasz innej muzyki, to wtedy taka niewiedza jest uzasadniona. Ah szkoda słów...ignorance is bliss! A ja byłem i się świetnie bawiłem, mimo że BIOHAZARD to nie do końca moje klimaty, gdyż bardziej leży mi muzyka rockowa lat 70. i 80. XX wieku. Zaś BOOMTOWN RATS byli świetni, wracają po wielu latach na scenę i to w jakim stylu!!!Cieszę się, że mogłem ich w Lublinie zobaczyć, a nie jechać do Warszawki lub Łodzi czy gdzieś tam jeszcze. BIOHAZARD też dał na Arenie świetny koncert, energetyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że biohazard i geldof to nie najlepsze połączenie a organizacja byla do dupy to sam występ zespołów byl rewelacyjny. Wydaje mi się ze ci co się wybrali na koncert nie żałują. Ludzi bylo mało ale za to atmosfera i muzyka extra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie ma w sondzie opcji źle dobrane zespoły,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko czego się dotknie Partia Oszołomów śmierdzi, ciekawe ile kasy poszło do prywatnej kieszeni aktywistów Oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest! Jak się nie ma odpowiedniej kasy na promocję to się siedzi na dupie. Logiczne jest że na miesiąc przed koncertem promo kosztuje 2 do 3 razy więcej niż to zaplanowane na 3 miechy przed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biohazard w Lublinie !!! Jak by mi ktoś w latach 90-tych powiedział że u nas zagrają to bym nie uwierzył.Mażenia się spełniają,w końcu nie trzeba płacić za bilet do Warszawy , Katowic lub Chorzowa. Szkoda że taka klapa,chłopaki z Biohazard gotowi pomyśleć że u nas rock'n roll umarł , żal , smutek i wstyd- straszna klapa organizacyjna,(skromnie dodam że gdyby nie ja byłoby kilka osób mniej ,wystarczył  jeden telefon do znajomych z informacją)Dobrze że chłopaki na tyle pokazali klasę że dali wspaniały koncert, Gendolfa nie znam trochę nie ten klimat w zestawieniu z Hardcorowym klasykiem,stadion mamy fajny teraz trzeba tylko zorganizować tak imprezę żeby nie było nam wstyd przed gwiazdami które zaprosimy w ostatniej chwili. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas najwyższy na prywatyzację MOSiRu i Domów Kultury gdzie w większości siedzą i rządzą ludzie z klucza partyjnego nie mający pojęcia o rzeczywistości. Informacja na plakatach przy tak dużej imprezie powinna być podana 6 miesięcy wcześniej. Dobre sprawdzenie innych dużych imprez na które ludzie się wybierają i odpowiednie dopasowanie zespołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już niebawem kolejna klapa buhaha. Ktos za to beknie mam nadzieje!!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie, dopasować geldofa do /biohazard ..ciężki mózg trzeba mieć by cos takiego wymyśleć. A tak w ogóle to przeciez dinozaury totalne.. widać że nie maja gdzie grac chyba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze biorąc się za organizację koncertów trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie. Najpierw planuje sie miejsce, potem do pojemności tego miejsca dobiera się artystów. Z całym szacunkiem, ale Bob Geldorf jak wielką postacią by nie był i jakie zasługi dla historii rocka by nie miał, to przez ostatnie lata, raczej nie było o nim słychać. Ostatnia wielka rzecz jaką zrobił to organizacja Live aid 30 lat temu. W zwiazku z tym raczej nie można się spodziewać 25 tys publiki. Jeszcze gorzej jest z Biohazard. W latach najlepszej świetności mogli w Polsce zgromadzić 2,5 tys fanów- a nie zapominajmy ze też było to prawie 20 lat temu. Ponadto Lublin nie dość że oddalony jest znacznie od centrum Polski, to jeszcze drogi dojazdowe nie są najlepszej jakości. Dokładając do tego ceny za noclegi i ograniczony wybór miejsc gdzie można się zatrzymać trudno się dziwić że nie wypaliło. Chcąc zorganizować koncert w takim miejscu po pierwsze trzeba zaprosić gwiazdę ktora przyciągnie 20 tys ludzi, poinformować o tym rok wcześniej i wtedy również zacząć sprzedawać bilety, bo to pokaże jakie jest zainteresowanie i da ewentualną szansę wycofania się z przedsięwzięcia. Następnie zainwestować w porawę infrastruktury miasta-drogi dojazdowe, miejsca noclegowe itd itp. Natomiast jeżeli ktoś twierdzi że koncert przyniósł małe straty to albo upadł na głowę, albo prowadzi szemrane interesy mające na celu wypranie pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wsi Lublin tylko disco polo, to pustynia kultury,sportu, za to odpowiadają nieudacznicy z ratusza.
Żaden ratusz nie zmieni gustu odbiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...